Újabb online csalókat fogtak el, akció közben fülelték le a bűntársaságot

Az ukrán és a magyar rendőrök együttműködésével sikerült felszámolni egy Ukrajnából irányított, magyar embereket célzó online csalásokra szakosodott callcenter-hálózatot. A banki csalásokról és a kiberbiztonságról Financial IT konferenciánkon is szó lesz. Regisztráció és részletek itt!

Australian online watchdog drops court case against X over stabbing video

Post Content

Diana hercegné kalapján a világ szeme, de egy kitaposott csizma is nagyot menetelhet

A nyár legizgalmasabb árverési tételeit mutatjuk be.

Felmérés mutatta ki: Azahriah a legnépszerűbb magyar előadó az online zenei platformokon

A Spotify-on és YouTube-on is első lett.

Társkereső oldalon veszített el 19 millió forintot egy magyar férfi

Álprofilokon keresztül csalták ki a pénzt.

Megvan! Elfogták a szolnoki nőt, aki kétszáz embert vert át kamu online hirdetésekkel

Szerdán a gyulai rendőröknek sikerült elfogniuk Szolnokon egy nőt, aki hamis online hirdetésekkel csaknem kétszáz embert csapott be.

Napjainkban hódítanak az online társkeresők, terjeszkedésük egyenesen megállíthatatlan és a 21. századi ismerkedés egyik bevett formájává vált. Megoszlanak a vélemények a randi felületekről, így körbejártuk a témát: vannak sikersztorik, vannak kudarcba fulladt randevúk és temérdek trollkodás is zajlik a platformokon, lássuk mit mondanak a felhasználók.

Elkészült Magyarország legnagyobb és legismertebb online áruházainak 2023-as listája

A dobogó alján váltás történt az online áruházak listáján, az első két helyezett viszont egyelőre bebetonozta magát. Megjelentek a kínai webshopok is, és törnek előre, ha a bevételekben még nem is nagyon, az ismertségben már látványosan.

Sorra tartóztatják le a banki csalókat Magyarországon

Bankszakmai ajánlást fogalmaztak meg az online pénzügyi csalások áldozataitól érkező bejelentések megfelelő fogadásának és kezelésének segítésére a Magyar Bankszövetség tagjai számára. A csalóknak rossz hír, hogy online csalásokkal kapcsolatbantavaly év eleje óta 688 embert fogtak el és hallgattak ki gyanúsítottként, több mint 350 embert azonosítottak gyanúsítottként, és 105 embert tartóztattak le. A csalások témakörével június 11-ei Financial IT rendezvényünkön is foglalkozunk, regisztráció és részletek itt!

Lecsapott a GVH, fizethet az egyik legnépszerűbb online jegyforgalmazó

Ahogy arról a Portfolio is beszámolt, a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) még május közepén indított vizsgálatot az egyik legnépszerűbb jegyportál, az Eventim hazai üzemeltetőjével szemben, mivel bizonyos költségekről nem tájékoztatták kellő időben a felhasználókat. A Versenyhivatal eljárása során a cég elismerte a jogsértést, az érintett felhasználók pedig kompenzációt fognak kapni - áll a GVH közleményében.

Lakner Zoltán: Arra számítok, hogy június 9. után is folytatódni fog a Magyar-féle one man show

A politológus szerint még nem tudni, hogy mekkora lesz a Fidesz vesztesége a választások után, de az biztos, hogy drámai átrendeződés az ellenzéki oldalon várható.

Törve-zúzva rabolta ki Veszprém egyik ékszerboltját egy símaszkos banda: videón a kalapácsos ámokfutás

Mintha egy burleszkfilmet nézne az ember: símaszkos férfiak törnek-zúznak, esnek-kelnek... csakhogy ez nem valamiféle komédia volt. Egy hatfős banda tört be egy veszprémi ékszerészboltba, ahonnan

Fontos kérdésekben várják a budapestiek véleményét

Lakógyűlés elnevezéssel újra online szavazást indított a Fővárosi Önkormányzat, ezúttal a rákosrendezői beruházásról és a járóbeteg-szakellátásról kérdezik meg a budapestieket - jelentette be a főpolgármester kedden a Facebook-oldalán.

Tovább trükköznek az üzletek, sorra derül ki, milyen újabb cselekkel próbálják hárítani a veszteséget

Dübörög az online kereskedelem, alig van ma már olyan ember, aki ne rendelt volna már valamit a neten, online áruházból. Megtetszik valami, pár nap, és a lakásunkon van, ki se kell mozdulni. Főleg, ha a világ másik végéből hozzák, akkor tud ez igazán előnyös lenni. Csakhogy, az online kereskedésnek van egy hátulütője is: mikor megjön az áru, és kiderül, hogy nem ezt akartam, a ruha meg nem a jó méret, a cipő kicsi, a fúrógép be sem kapcsol.

Mindkét oldalon nőtt a halálos áldozatok száma

Vasárnap délután már 1400-nál járt a Hamász támadásaiban elhunytak száma az izraeli oldalon. Gázában is nőtt a halálos áldozatok száma: a palesztin egészségügyi minisztérium tájékoztatása szerint Gázában már 2450-en haltak meg az izraeli bombázásokban. Mindkét oldalon már több mint 3800 halálos áldozata van a konfliktusnak. (BBC) The post Mindkét oldalon nőtt a halálos áldozatok száma first appeared on 24.hu.

John Travoltának adta ki magát egy csaló a neten: súlyos milliókkal húzta le a gyanútlan magyar áldozatát

Ismét hihetetlen online átverésekről számolt be a rendőrség: az egyik csaló egy külföldön szolgáló katonának adta ki magát, a másik pedig John Travolta nevében kért pénzt egy magyar áldozattól.

Ritka Sport relikviák árverési hete a Sothebys aukciós háznál

Majdnem egy teljes napig leáll a Wizz Air internetes felülete és mobilalkalmazása: ez az oka

A Wizz Air karbantartási munkálatokat végez online foglalási rendszerében, emiatt az internetes felülete és mobilalkalmazása magyar idő szerint július 4-én 0 órától reggel 8 óráig nem lesz elérhető ? közölte hétfőn a Wizz Air Hungary Légiközlekedési Zrt.

Majdnem egy teljes napig leáll a Wizz Air internetes felülete és mobilalkalmazása ? ez az oka

Máris itt a folytatás: Magyar Péter létrehozott egy weboldalt, van rajta egy sokat eláruló feladatlista is a magyaroknak

Magyar Péter bejelentette, hogy létrehozta mozgalma weboldalát, mely már működik is. Az oldalon részletes leírás található a mozgalom céljairól is.

Van felesleges 15 millió forintja? A NAV épp most árverez el ennyiért egy lőteret

A NAV árverési honlapjára felkerült egy lőtér. Szóval akinek épp van felesleges 15 300 000 forintja, meg is veheti a különleges területet.

Már megy a HVG Állásbörze második napja - keress állást élőben!

Ma este 17 óráig tart a HVG Állásbörze a Papp László Budapest Sportarénában. Több mint száz munkaadó keresi új kollégáit. Aki nem tud személyesen eljönni, az a párhuzamosan zajló online állásbörzére csatlakozhat be a hvgallasborze.hu oldalon, amely péntek este zárul. Egy kis ízelítő arról, hogy mi vár az álláskeresőkre csütörtökön.

Tátongó mélység felett kelnek át a turisták, ezen a 280 méter hosszú gyalogos függőhídon

Nézze meg képeinket a látványos átkelőről!

Búcsúzik a magyar sportfogadóktól a Bet365

Kivonul a magyar szerencsejáték-piacról a Bet365, írja a 444. A világ egyik legnagyobb online szerencsejátékos cége pénteken erről tájékoztatták a magyarországi felhasználókat: működésünk felülvizsgálatát követően sajnálattal tájékoztatjuk, hogy 2023. november 20-val felfüggesztjük az Ön országának lakosai számára nyújtott szolgáltatásainkat. A lap egyébként az oldalra már pénteken sem tudott belépni, hibaüzenetet kaptak a linken. Az online szerencsejáték-szervező cég azt is írta az emailben, hogy minden már megtett, de november 17-ig le nem zárult fogadás érvényben marad, azokat

Óriási bejelentés az állampapírokról: hétfőtől minden magyar számára elérhető az egyszerűbb, azonnali kincstári számlanyitás

December 11-től a Magyar Államkincstárnál a mostaninál gyorsabban és egyszerűbben lehet online értékpapírszámlát nyitni

Amin most mennek keresztül a webáruházak, arra a Covid óta nem volt példa

Itt az online kiskereskedelem legfrissebb mérlege.

A Pénzügyminisztérium bemutatta, hogyan omlott össze egy hónap alatt a költségvetés

A kiadási oldalon az államadósság finanszírozása, az állami cég(ek) és a nyugdíjak, a bevételi oldalon az elmaradó áfabevételek roppantották össze Magyarország központi költségvetését már az év második hónapjának végére.

Van 500 forintos kilóár alatt banán, méghozzá bandázsolt

Érdemes ma is böngészni az online Árfigyelőt.

Nemsokára már autót is tudunk rendelni az Amazonon

Alaposan megváltozhatnak az online autóvásárlási szokások.

Még mindig nem figyelünk eléggé, ha online vásárolunk

A magyarok csaknem 70 százaléka rendszeresen vásárol online.

Világra jöttek az idei első gólyafiókák: így kukucskálnak ki a fészekből az apró szárnyasok - videó

Sorra kelnek ki a gólyafiókák a fészkekben, Iváncsán és Fertőhomokon már 3-3 apró példány dobta le magáról a tojáshéjat.

Magyarországon is terjednek a veszélyes online kihívások ? videó

A nyugat-európai és egyesült államokbeli trendektől ugyan elmaradó mértékben, de már Magyarországon is találkozhatunk olyan online kihívásokkal, amelyek gyermekek fizikai sérülését vagy akár halálát is okozhatják. A magyar tinédzserek (11 és 17 év közöttiek) több mint egyharmada találkozott már a jelenséggel, 5 százalékuk pedig már részt is vett ilyenben, ami nagyjából 20-30 ezer gyermeket jelent.

Brutális, de nem lehetetlen vállalást tett a Szerencsejáték

Az online sportfogadás bővülése a kulcs az újabb szintlépéshez.

Nagy változások előtt áll egy szolgáltatás, amely mindenkit érint

Nem működhet elefántcsonttoronyban, inkább online kellene elérhetővé tenni.

Kisöpörnék a pártokat az önkormányzatokból, de vajon van-e erre igény?

Vona Gábor új pártja online népszavazást indít december 11-én ennek feltérképezésére.

Kiderült mire panaszkodnak a legtöbben online vásárlás után

Az online kereskedelem népszerűségét lassan kikezdi a növekvő panaszok száma.

Baleset volt az M7-esen, több kilométeren át áll a sor

Összeütközött két autó az M7-es autópálya 74-es kilométerénél Kőszárhegynél a főváros felé vezető oldalon vasárnap délután, a baleset miatt mintegy öt kilométeres torlódás alakult ki - közölte a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Februárban bírósághoz fordult az ügyészség a kényelmi díj miatt, amit a beadvány szerint jogtalanul szed be az online jegyvásárlóktól egy hazai mozitársaság, és több mint három éve hatályban van az a hazai jogszabály is, amely kimondja, hogy a parkolásért ugyanannyit kellene fizetniük az autósoknak készpénzben és online. Utánajártunk: miért jogszerűtlen a kényelmi díj, és mi várható a bírósági eljárástól?

Már 900 halott a palesztin oldalon

Szombat óta immár legalább 900 palesztin halt meg a konfliktusban, a 900 áldozat között 260 gyermek és 230 nő van. A gázai egészségügyi minisztérium 4600 sérültről számolt be. (Guardian) The post Már 900 halott a palesztin oldalon first appeared on 24.hu.

Légy plasztikai sebész ? ez a feladat egy tiniknek készült online játékban

Amikor semmilyen diéta nem segít egy lánynak a szépség elérésében, szóba jöhet egy gyors, de kissé fájdalmas megoldás. Légy plasztikai sebész, és váltsd valóra a lány álmát! Végezz plasztikai műtétet a pácienseden, és öltöztesd fel, hogy olyan szép legyen, amennyire csak lehet. Gondolod, hogy sikerül ügyesen elvégezned ezt az életet megváltoztató feladatot? Minden testalkat és megjelenés egyformán szép, de ha úgy szeretnél kinézni, mint egy igazi modell, itt megtalálod a módját ? az idézet egy online játék leírásából származik. A brit silvergames (szándékosan nem linkeljük) ?családi oldalon? t...

Hetek: magyar áldozata is van a Hamász vérengzésének

Egy magyar-izraeli tinédzserlányt és az édesanyját is Gázába hurcolták a Hamasz terroristái, amikor október elején betörtek Izraelbe. A Hetek információi szerint a szintén magyar-izraeli édesapáról a támadás óta nincs hír, őt eltűntként tartják számon. Osnat Weiss családjából többen is Be

Zászlóshajók, teljes gőzzel: a Xiaomi bemutatta a 14-es sorozatot

A Xiaomi bemutatta a Xiaomi 14 és 14 Pro készülékeket Kínában, és mindkettő nagyot villantott, főleg szoftveres oldalon. Megjelent ugyanis az ?emberközpontúként? beharangozott kezelői felület. Persze, a hardver oldalon meg ott virít az új Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 csúcs chip.

Kategoriak:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   aproka1   •   advertise   •   dubaj   •   ors   •   slash   •   marka   •   al ain   •   wmn   •   ingyenhirdetes   •   fold napja 2024   •   talpra magyarok   •   "ing   •   kádak   •   esten   •   akc   •   marina city   •   b rös   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   seoul   •   natcon   •   elmar wepper   •   akgggarmi   •   a hangok   •   szaz   •   eric roberts   •   pain hustlers   •   ket nap az elet   •   post malone   •   wass albert   •   pepper x   •   f1 mexico   •   Evita   •   tatabanya   •   stat   •   redirected   •   bundang   •   gran turismo   •   ademola lookman   •   bayern arsenal   •   1947   •   haarp   •   travis kelce   •   aaa   •   dior   •   budapest   •   superapro

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   idojaras brutalis fagyokkal robban be a jovo het akar 12 fok is lehet   •   dzsihadistak miatt lesz uj miniszterelnok egy nyugat afrikai allamban   •   a gvh eljarast inditott a city taxival szemben   •   the lost letters that found new york drag scenes secret trailblazers   •   ez meg mi volt atomcsapasrol beszelt az izraeli kormany egyik tagja azonnal felfuggesztettek   •   fura kivagas az iphone 14 pron az apple kitalalta hogyan tuntetheti el   •   a negyszeres vilagbajnok nem tud rajthoz allni a terepkerekpar vb n   •   a kormany szerint veszelyeztetne a vedekezest ha kiadna a kinai es az orosz oltoanyag szerzodeseit   •   elbocsatasok helyett fizetescsokkentes johet a ferrarinal a koltsegplafon miatt   •   összeköltözöknek   •   csurgoi kezilabdabravur az egy pontnak is orulhet a veszprem   •   ketnaponatvertekkino ztaknagyonfelrementa zizraelihirszerzesar cfelismerojegazaban3   •   varhatoan oriasit bukik macron azzal hogy uj valasztasokat irt ki a szelsojobb eloretorese utan   •   a legfiatalabb es a legidosebb polgarmesterjelolt is kikapott 2   •   tizbol nyolc magyar kenytelen maganorvoshoz menni fizetni hogy megvizsgaljak   •   pal denes volt a parti meglepetesvendege   •   husz eve egesz mashogy szol a hit the road jack 2004 ben e napon halt meg ray charles   •   torok gabor a rendszer kudarcnak latja a tortenteket   •   valtoznak az eroviszonyok az ep ben nagyot nott a jobboldal   •   egy honapja meg kezilabdazott tatabanyan most atvette az edzoi munkat   •   kontenerbol kerult elo egy no holtteste nemetorszagban sanyi szovegu tetovalasa van 2   •   tudta nelkul kabitoszerezte feleseget egy ferfi szlovakiaban   •   ujabb hirek erkeztek a sulyos beteg karoly kiralyrol   •   a legfiatalabb es a legidosebb polgarmesterjelolt is kikapott   •   a teniszlabdak megszallottjava valt egy kutya gazdaja szaz elcsent labdat adott vissza egy klubnak   •   szabadnapos rendor mentette meg egy baleset serultjenek eletet nyiradonyban   •   carlo ancelotti elmondta a real madrid nem indul a klubvilagbajnoksagon 2   •   eu vote counts confirm french far right win amid macron poll gamble   •   kviddicsre fel hamarosan erkezik az uj harry potter jatek video 2   •   napokon belul meglesz itthon a 100 ezer zold rendszamos auto   •   meg bevasarlas kozben is mindenki a focirol beszel es nyerni is lehet   •   thailand reports highest number of daily covid deaths as virus tears through prisons   •   fakat csavartak ki pinceket arasztottak el tetoket romboltak a hetfoi viharok   •   felbomlott az izraeli szuksegkormany   •   a sotet kozepkorba latogat a legendas doom   •   igy voksolt magyarorszag a vasarnapi dupla valasztas legjobb kepei   •   plea for parties to have ambitious climate plans   •   a real madrid nem akar elutazni a klubvilagbajnoksagra kiderult miert   •   nyakon szurta baratjat egy ullesi ferfi 2   •   egy haromgyermekes apa lelotte sajat testveret megsebesitette anyjat majd ongyilkos lett   •   family of late post office victim win fight to clear her name   •   prettylittlething faces backlash after scrapping free returns   •   wildfires threaten unique brazil ecosystem   •   rendor szakszervezet a birsagvadaszat ellen   •   tarlos istvan elarulta kinek a gyozelmere szamitott   •   felvette a kamera ahogy egy mercedes vakrepulesben becsapodik a kozutasok jarmuvebe   •   visszatert a novekedesi palyara a gazdasag biztonsagban vannak a nyugdijak 2   •   fekete gyor andras visszaterne a momentum elere egyelore o az egyetlen elnokjelolt 2   •   az ep valasztasi veresege miatt lemondott az ellenzek elnoke romaniaban 2   •   magyar peter megkezdjuk a tisza part es a kore szervezodo politikai kozosseg felepiteset 2